Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Dioduri - Redresoare - Arrays > MD36K16D1-BP
Cerere de cotație
românesc
6686966MD36K16D1-BP ImagineMicro Commercial Components (MCC)
MD36K16D1-BP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MD36K16D1-BP
  • Descriere
    DIODE RECT 1600V 36A D1 PACK
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă
    1.4V @ 100A
  • Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max)
    1600V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    D1
  • Viteză
    Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
  • Serie
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    D1
  • Alte nume
    MD36K16D1-BPMS
  • Temperatura de funcționare - Junction
    -40°C ~ 150°C
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tipul de diodă
    Standard
  • Configurarea diodelor
    1 Pair Common Cathode
  • descriere detaliata
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1600V 36A Chassis Mount D1
  • Curenți - Scurgeri inverse @ Vr
    5mA @ 1600V
  • Curent - medie rectificată (Io) (per diodă)
    36A