Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Tiristoare - SCR - Module > MT160C16T2-BP
Cerere de cotație
românesc
352410MT160C16T2-BP ImagineMicro Commercial Components (MCC)
MT160C16T2-BP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MT160C16T2-BP
  • Descriere
    MOD SCR DUAL 160A 1600V T2
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Stare Off
    1.6kV
  • Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max)
    3V
  • Structura
    Series Connection - All SCRs
  • Serie
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Module
  • Alte nume
    MT160C16T2-BPMS
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 130°C (TJ)
  • Număr de SCR-uri, diode
    2 SCRs
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • descriere detaliata
    SCR Module 1.6kV Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module
  • Curent - Stare On (Este (AV)) (Max)
    160A
  • Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm)
    5400A @ 50Hz
  • Curent - Țineți (Ih) (Max)
    400mA
  • Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max)
    150mA