Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > SMA6J15CA-TP
Cerere de cotație
românesc
4468739SMA6J15CA-TP ImagineMicro Commercial Components (MCC)
SMA6J15CA-TP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    SMA6J15CA-TP
  • Descriere
    TVS DIODE 15V 24.4V DO214AC
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    15V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    24.4V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    16.7V
  • Tip
    Zener
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    DO-214AC (SMA)
  • Serie
  • Protecția liniei electrice
    No
  • Power - vârf de vârf
    600W
  • ambalare
    Original-Reel®
  • Pachet / Caz
    DO-214AC, SMA
  • Alte nume
    SMA6J15CA-TPMSDKR
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 175°C (TA)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    24.6A