Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Tranzistori - IGBT - Single > APT100GN120B2G
Cerere de cotație
românesc
5822784APT100GN120B2G ImagineMicrosemi
APT100GN120B2G
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    APT100GN120B2G
  • Descriere
    IGBT 1200V 245A 960W TMAX
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - emițător colector (Max)
    1200V
  • Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic
    2.1V @ 15V, 100A
  • Starea testului
    800V, 100A, 1 Ohm, 15V
  • Td (pornire / oprire) @ 25 ° C
    50ns/615ns
  • Comutarea energiei
    11mJ (on), 9.5mJ (off)
  • Serie
  • Putere - Max
    960W
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    TO-247-3 Variant
  • Alte nume
    APT100GN120B2GMI
    APT100GN120B2GMI-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tip de introducere
    Standard
  • Tip IGBT
    Trench Field Stop
  • Chargeul porții
    540nC
  • descriere detaliata
    IGBT Trench Field Stop 1200V 245A 960W Through Hole
  • Curent - colector pulsat (Icm)
    300A
  • Curent - Colector (Ic) (Max)
    245A