Cerere de cotație
românesc
830184APT10M11B2VFRG ImagineMicrosemi
APT10M11B2VFRG
  • Număr parc
    APT10M11B2VFRG
  • Descriere
    MOSFET N-CH 100V 100A T-MAX
  • Modelul ECAD
  • Vgs (a) (Max) @ Id
    4V @ 2.5mA
  • Vgs (Max)
    ±30V
  • Tehnologie
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    T-MAX™
  • Serie
    POWER MOS V®
  • Rds On (Max) @ Id, Vgs
    11 mOhm @ 500mA, 10V
  • Distrugerea puterii (Max)
    520W (Tc)
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    TO-247-3 Variant
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds
    10300pF @ 25V
  • Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs
    450nC @ 10V
  • Tipul FET
    N-Channel
  • FET Feature
  • Tensiunea de transmisie (valorile max.
    10V
  • Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss)
    100V
  • descriere detaliata
    N-Channel 100V 100A (Tc) 520W (Tc) Through Hole T-MAX™
  • Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C
    100A (Tc)