Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Tranzistori - IGBT - Single > APT30GP60BDQ1G
Cerere de cotație
românesc
950750APT30GP60BDQ1G ImagineMicrosemi
APT30GP60BDQ1G
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    APT30GP60BDQ1G
  • Descriere
    IGBT 600V 100A 463W TO247
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - emițător colector (Max)
    600V
  • Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic
    2.7V @ 15V, 30A
  • Starea testului
    400V, 30A, 5 Ohm, 15V
  • Td (pornire / oprire) @ 25 ° C
    13ns/55ns
  • Comutarea energiei
    260µJ (on), 250µJ (off)
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    TO-247 [B]
  • Serie
    POWER MOS 7®
  • Putere - Max
    463W
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    TO-247-3
  • Alte nume
    APT30GP60BDQ1GMP
    APT30GP60BDQ1GMP-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tip de introducere
    Standard
  • Tip IGBT
    PT
  • Chargeul porții
    90nC
  • descriere detaliata
    IGBT PT 600V 100A 463W Through Hole TO-247 [B]
  • Curent - colector pulsat (Icm)
    120A
  • Curent - Colector (Ic) (Max)
    100A