Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Tranzistori - Module IGBT > APT75GT120JU2
Cerere de cotație
românesc
5110140APT75GT120JU2 ImagineMicrosemi
APT75GT120JU2
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    APT75GT120JU2
  • Descriere
    IGBT 1200V 100A 416W SOT227
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - emițător colector (Max)
    1200V
  • Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic
    2.1V @ 15V, 75A
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    SOT-227
  • Serie
  • Putere - Max
    416W
  • Pachet / Caz
    ISOTOP
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Termistor NTC
    No
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    32 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Capacitate de intrare (Cies) @ Vce
    5.34nF @ 25V
  • Intrare
    Standard
  • Tip IGBT
    Trench Field Stop
  • descriere detaliata
    IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 100A 416W Chassis Mount SOT-227
  • Curentul curent - colector (max)
    5mA
  • Curent - Colector (Ic) (Max)
    100A