Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Tranzistori - Module IGBT > APTGT200A60TG
Cerere de cotație
românesc
APTGT200A60TG
  • Număr parc
    APTGT200A60TG
  • Descriere
    IGBT MODULE TRENCH PHASE LEG SP4
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - emițător colector (Max)
    600V
  • Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic
    1.9V @ 15V, 200A
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    SP4
  • Serie
  • Putere - Max
    625W
  • Pachet / Caz
    SP4
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 175°C (TJ)
  • Termistor NTC
    Yes
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Capacitate de intrare (Cies) @ Vce
    12.3nF @ 25V
  • Intrare
    Standard
  • Tip IGBT
    Trench Field Stop
  • descriere detaliata
    IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 600V 290A 625W Chassis Mount SP4
  • Curentul curent - colector (max)
    250µA
  • Curent - Colector (Ic) (Max)
    290A