Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Tranzistori - Module IGBT > APTGT50DA170T1G
Cerere de cotație
românesc
APTGT50DA170T1G
  • Număr parc
    APTGT50DA170T1G
  • Descriere
    IGBT 1700V 75A 312W SP1
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - emițător colector (Max)
    1700V
  • Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic
    2.4V @ 15V, 50A
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    SP1
  • Serie
  • Putere - Max
    312W
  • Pachet / Caz
    SP1
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • Termistor NTC
    Yes
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Capacitate de intrare (Cies) @ Vce
    4.4nF @ 25V
  • Intrare
    Standard
  • Tip IGBT
    Trench Field Stop
  • descriere detaliata
    IGBT Module Trench Field Stop Single 1700V 75A 312W Chassis Mount SP1
  • Curentul curent - colector (max)
    250µA
  • Curent - Colector (Ic) (Max)
    75A