Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Diode - Redresoare - Single > JAN1N5188
Cerere de cotație
românesc
JAN1N5188
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
100+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    JAN1N5188
  • Descriere
    DIODE GEN PURP 400V 3A AXIAL
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă
    1.5V @ 9A
  • Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max)
    400V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Viteză
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Serie
    Military, MIL-PRF-19500/424
  • Timp de recuperare invers (trr)
    250ns
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    B, Axial
  • Alte nume
    1086-18767-MIL
  • Temperatura de funcționare - Junction
    -65°C ~ 175°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tipul de diodă
    Standard
  • descriere detaliata
    Diode Standard 400V 3A Through Hole Axial
  • Curenți - Scurgeri inverse @ Vr
    2µA @ 400V
  • Curent - Mediu rectificat (Io)
    3A