Acasă > Produse > Produse semiconductoare discrete > Tiristoare - SCR-uri > JAN2N2325S
Cerere de cotație
românesc
JAN2N2325S
  • Număr parc
    JAN2N2325S
  • Descriere
    SCR 150V TO205AA
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - stare (Vtm) (Max)
    2.2V
  • Tensiune - Stare Off
    150V
  • Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max)
    800mV
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    TO-5
  • Serie
    Military, MIL-STD-701
  • Tip SCR
    Sensitive Gate
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    TO-205AA, TO-5-3 Metal Can
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • descriere detaliata
    SCR 150V Sensitive Gate Through Hole TO-5
  • Curent - Stare On (Este (AV)) (Max)
    1.6A
  • Starea curent - oprit (Max)
    10µA
  • Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm)
    15A @ 60Hz
  • Curent - Țineți (Ih) (Max)
    2mA