Acasă > Produse > Circuite integrate (ICS) > PMIC - Regulatoare de tensiune - Linear > LX8117B-33CST
Cerere de cotație
românesc
LX8117B-33CST
  • Număr parc
    LX8117B-33CST
  • Descriere
    IC REG LIN 3.3V 1.2A SOT223 PWR
  • Modelul ECAD
  • Dropout de tensiune (Max)
    1.3V @ 1.2A
  • Tensiune - ieșire (min / fix)
    3.3V
  • Tensiune - ieșire (Max)
  • Tensiune - Intrare (Max)
    12V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    SOT-223, Power
  • Serie
  • Caracteristici de protecție
    Over Current, Short Circuit
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    TO-261-4, TO-261AA
  • PSRR
    75dB (120Hz)
  • Tipul de ieșire
    Fixed
  • Configurarea ieșirii
    Positive
  • Temperatura de Operare
    0°C ~ 125°C
  • Numărul autorităților de reglementare
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    2 (1 Year)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • descriere detaliata
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.2A SOT-223, Power
  • Curent - Quiescent (Iq)
    10mA
  • Curent - ieșire
    1.2A