Acasă > Produse > Circuite integrate (ICS) > PMIC - Regulatoare de tensiune - Linear > LX8386-33IDD
Cerere de cotație
românesc
LX8386-33IDD
  • Număr parc
    LX8386-33IDD
  • Descriere
    IC REG LIN 3.3V 1.5A TO263 POWER
  • Modelul ECAD
  • Dropout de tensiune (Max)
    1.5V @ 1.5A
  • Tensiune - ieșire (min / fix)
    3.3V
  • Tensiune - ieșire (Max)
  • Tensiune - Intrare (Max)
    10V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    TO-263, Power
  • Serie
  • Caracteristici de protecție
    Over Current, Over Temperature
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
  • PSRR
    83dB (120Hz)
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 125°C
  • Numărul autorităților de reglementare
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • descriere detaliata
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A TO-263, Power
  • Curent - Quiescent (Iq)
    10mA
  • Curent - ieșire
    1.5A