Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > M5KP15CAE3
Cerere de cotație
românesc
3870950M5KP15CAE3 ImagineMicrosemi Corporation
M5KP15CAE3
  • Număr parc
    M5KP15CAE3
  • Descriere
    TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO204AR
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    16.7V
  • Tensiune - Breakover
    1
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    15V
  • Tensiune - Defalcare
    DO-204AR
  • Tip
    Zener
  • Serie
    Military, MIL-PRF-19500
  • Starea RoHS
    Bulk
  • Ripple Current - Frecvență scăzută
    General Purpose
  • Protecția liniei electrice
    5000W (5kW)
  • Power - vârf de vârf
    206A
  • Polarizare
    DO-204AR, Axial
  • Alte nume
    1086-3434-MIL
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Codul producătorului
    M5KP15CAE3
  • Descriere
    TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO204AR
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    24.4V