Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > MAP5KE85CA
Cerere de cotație
românesc
2603394MAP5KE85CA ImagineMicrosemi
MAP5KE85CA
  • Număr parc
    MAP5KE85CA
  • Descriere
    TVS DIODE 85V 137V DO204AL
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    85V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    137V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    94.4V
  • Tip
    Zener
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    DO-204AL (DO-41)
  • Serie
    Military, MIL-PRF-19500
  • Protecția liniei electrice
    No
  • Power - vârf de vârf
    500W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    DO-204AL, DO-41, Axial
  • Alte nume
    1086-4463-MIL
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    3.6A
  • Capacitate @ Frecventa
  • Canalele bidirecționale
    1
  • Aplicații
    General Purpose
MAP5KE8.5CA
MAP5KE8.5CA
Descriere: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO204AL