Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > MAPLAD18KP28A
Cerere de cotație
românesc
MAPLAD18KP28A
  • Număr parc
    MAPLAD18KP28A
  • Descriere
    TVS DIODE 28V 45.5V PLAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    28V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    45.5V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    31.1V
  • Power - vârf de vârf
    18000W (18kW)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    396A