Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > MAPLAD30KP60A
Cerere de cotație
românesc
MAPLAD30KP60A
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
100+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MAPLAD30KP60A
  • Descriere
    TVS DIODE 60V 96.8V PLAD
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    60V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    96.8V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    66.7V
  • Canale unidirecționale
    1
  • Tip
    Zener
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    PLAD
  • Serie
    Military, MIL-PRF-19500
  • Protecția liniei electrice
    No
  • Power - vârf de vârf
    30000W (30kW)
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Nonstandard SMD
  • Alte nume
    1086-4944-MIL
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    312A