Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > MAPLAD36KP90A
Cerere de cotație
românesc
MAPLAD36KP90A
  • Număr parc
    MAPLAD36KP90A
  • Descriere
    TVS DIODE 90V 146V PLAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    90V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    146V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    100V
  • Power - vârf de vârf
    36000W (36kW)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    247A