Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > MART100KP110CAE3
Cerere de cotație
românesc
3810545MART100KP110CAE3 ImagineMicrosemi
MART100KP110CAE3
  • Număr parc
    MART100KP110CAE3
  • Descriere
    TVS DIODE 110V 216V CASE 5A
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    110V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    216V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    122V
  • Tip
    Zener
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Case 5A (DO-204AR)
  • Serie
    Military, MIL-PRF-19500
  • Protecția liniei electrice
    No
  • Power - vârf de vârf
    100000W (100kW)
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    DO-204AR, Axial
  • Alte nume
    1086-5131-MIL
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 150°C (TJ)