Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > MASMCJLCE11A/TR
Cerere de cotație
românesc
MASMCJLCE11A/TR
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
200+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MASMCJLCE11A/TR
  • Descriere
    TVS
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    11V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    18.2V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    12.2V
  • Canale unidirecționale
    1
  • Tip
    Zener
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    SMCJ (DO-214AB)
  • Serie
    Military, MIL-PRF-19500
  • Protecția liniei electrice
    No
  • Power - vârf de vârf
    1500W (1.5kW)
  • Pachet / Caz
    DO-214AB, SMC
  • Alte nume
    MASMCJLCE11A/TRMS
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    82A
  • Capacitate @ Frecventa
    100pF @ 1MHz