Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > MPLAD30KP58A/TR
Cerere de cotație
românesc
MPLAD30KP58A/TR
In stoc
100+
  • Număr parc
    MPLAD30KP58A/TR
  • Descriere
    TVS
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    58V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    93.6V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    64.4V
  • Canale unidirecționale
  • Serie
    Military, MIL-PRF-19500
  • Power - vârf de vârf
    30000W (30kW)
  • Alte nume
    MPLAD30KP58A/TRMS
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    318A