Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > MPLAD36KP90CAE3
Cerere de cotație
românesc
MPLAD36KP90CAE3
In stoc
100+
  • Număr parc
    MPLAD36KP90CAE3
  • Descriere
    TVS DIODE 90V 146V PLAD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    90V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    146V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    100V
  • Serie
    Military, MIL-PRF-19500
  • Power - vârf de vârf
    36000W (36kW)
  • ambalare
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    247A
  • Capacitate @ Frecventa
  • Canalele bidirecționale
    1
  • Aplicații
    General Purpose
MPLAD36KP90CA
MPLAD36KP90CA
Descriere: TVS DIODE 90V 146V PLAD