Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > MPLAD6.5KP14CA
Cerere de cotație
românesc
1670853MPLAD6.5KP14CA ImagineMicrosemi
MPLAD6.5KP14CA
In stoc
153+
  • Număr parc
    MPLAD6.5KP14CA
  • Descriere
    TVS DIODE 14V 23.2V PLAD
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    14V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    23.2V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    15.6V
  • Power - vârf de vârf
    6500W (6.5kW)
  • ambalare
  • Alte nume
    1086-7538-MIL
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    20 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    280A