Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > MSMCJLCE40AE3/TR
Cerere de cotație
românesc
MSMCJLCE40AE3/TR
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
300+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MSMCJLCE40AE3/TR
  • Descriere
    TVS
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    RoHS Compliant
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    40V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    64.5V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    44.4V
  • Canale unidirecționale
    1
  • Tip
    Zener
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    SMCJ (DO-214AB)
  • Serie
    Military, MIL-PRF-19500
  • Starea RoHS
    RoHS Compliant
  • Protecția liniei electrice
    No
  • Power - vârf de vârf
    1500W (1.5kW)
  • Pachet / Caz
    DO-214AB, SMC
  • Alte nume
    MSMCJLCE40AE3/TRMS
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    23.3A
  • Capacitate @ Frecventa
    100pF @ 1MHz