Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > MXL15KP36AE3
Cerere de cotație
românesc
359893MXL15KP36AE3 ImagineMicrosemi
MXL15KP36AE3
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
100+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MXL15KP36AE3
  • Descriere
    TVS DIODE 36V 59.7V CASE 5A
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    36V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    59.7V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    40V
  • Canale unidirecționale
    1
  • Tip
    Zener
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Case 5A (DO-204AR)
  • Serie
    Military, MIL-PRF-19500
  • Protecția liniei electrice
    No
  • Power - vârf de vârf
    15000W (15kW)
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    DO-204AR, Axial
  • Alte nume
    1086-9840-MIL
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    251A