Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > MXLP5KE10CAE3
Cerere de cotație
românesc
6809008MXLP5KE10CAE3 ImagineMicrosemi
MXLP5KE10CAE3
  • Număr parc
    MXLP5KE10CAE3
  • Descriere
    TVS DIODE 10V 17V DO204AL
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    10V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    17V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    11.1V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    DO-204AL (DO-41)
  • Power - vârf de vârf
    500W
  • Pachet / Caz
    DO-204AL, DO-41, Axial
  • Alte nume
    1086-10410-MIL
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    29.4A