Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > MXLP5KE170CAE3
Cerere de cotație
românesc
442239MXLP5KE170CAE3 ImagineMicrosemi
MXLP5KE170CAE3
  • Număr parc
    MXLP5KE170CAE3
  • Descriere
    TVS DIODE 170V 275V DO204AL
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    170V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    275V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    189V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    DO-204AL (DO-41)
  • Power - vârf de vârf
    500W
  • Pachet / Caz
    DO-204AL, DO-41, Axial
  • Alte nume
    1086-10458-MIL
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    1.8A