Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > MXLPLAD18KP51A
Cerere de cotație
românesc
818629
MXLPLAD18KP51A
  • Număr parc
    MXLPLAD18KP51A
  • Descriere
    TVS DIODE 51V 82.4V PLAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    51V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    82.4V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    56.7V
  • Canale unidirecționale
    1
  • Power - vârf de vârf
    18000W (18kW)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    219A