Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > MXLPLAD30KP33CA
Cerere de cotație
românesc
MXLPLAD30KP33CA
  • Număr parc
    MXLPLAD30KP33CA
  • Descriere
    TVS DIODE 33V 53.3V PLAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    33V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    53.3V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    36.7V
  • Power - vârf de vârf
    30000W (30kW)
  • Alte nume
    1086-11013-MIL
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    564A