Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > MXLPLAD30KP75CA
Cerere de cotație
românesc
MXLPLAD30KP75CA
  • Număr parc
    MXLPLAD30KP75CA
  • Descriere
    TVS DIODE 75V 121V PLAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    75V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    121V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    83.3V
  • Power - vârf de vârf
    30000W (30kW)
    Nonstandard SMD
  • Alte nume
    1086-11069-MIL
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    246A