Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > MXLRT100KP58A
Cerere de cotație
românesc
6584270MXLRT100KP58A ImagineMicrosemi
MXLRT100KP58A
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
100+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MXLRT100KP58A
  • Descriere
    TVS DIODE 58V 114V CASE 5A
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    58V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    114V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    64.4V
  • Canale unidirecționale
    1
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Case 5A (DO-204AR)
  • Power - vârf de vârf
    100000W (100kW)
  • Pachet / Caz
    DO-204AR, Axial
  • Alte nume
    1086-11323-MIL
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
  • Capacitate @ Frecventa
  • Aplicații
    General Purpose
MXLRT100KP58AE3
MXLRT100KP58AE3
Descriere: TVS DIODE 58V 114V CASE 5A