Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > MXLSMCJLCE10AE3
Cerere de cotație
românesc
4677745MXLSMCJLCE10AE3 ImagineMicrosemi
MXLSMCJLCE10AE3
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
100+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MXLSMCJLCE10AE3
  • Descriere
    TVS DIODE 10V 17V DO214AB
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    10V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    17V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    11.1V
  • Canale unidirecționale
    1
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    DO-214AB (SMCJ)
  • Power - vârf de vârf
    1500W (1.5kW)
  • Pachet / Caz
    DO-214AB, SMC
  • Alte nume
    1086-12228-MIL
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    88A
  • Capacitate @ Frecventa
    100pF @ 1MHz