Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > MXLSMLJ8.5CAE3
Cerere de cotație
românesc
5847665MXLSMLJ8.5CAE3 ImagineMicrosemi Corporation
MXLSMLJ8.5CAE3
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
100+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MXLSMLJ8.5CAE3
  • Descriere
    TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO214AB
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    9.44V
  • Tensiune - Breakover
    1
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    8.5V
  • Tensiune - Defalcare
    DO-214AB
    Military, MIL-PRF-19500
  • Starea RoHS
    Bulk
  • Ripple Current - Frecvență scăzută
    General Purpose
  • Protecția liniei electrice
    3000W (3kW)
  • Power - vârf de vârf
    208.4A
  • Polarizare
    DO-214AB, SMC
  • Alte nume
    1086-12666-MIL
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Codul producătorului
    MXLSMLJ8.5CAE3
  • Descriere
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    14.4V