Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > MXPLAD6.5KP10A
Cerere de cotație
românesc
MXPLAD6.5KP10A
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
100+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MXPLAD6.5KP10A
  • Descriere
    TVS DIODE 10V 17V PLAD
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    10V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    17V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    11.1V
  • Canale unidirecționale
    1
  • Tip
    Zener
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    PLAD
  • Serie
    Military, MIL-PRF-19500
  • Protecția liniei electrice
    No
  • Power - vârf de vârf
    6500W (6.5kW)
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Nonstandard SMD
  • Alte nume
    1086-13531-MIL
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    383A