Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > MXSMBG18CAE3
Cerere de cotație
românesc
5531778MXSMBG18CAE3 ImagineMicrosemi
MXSMBG18CAE3
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
100+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MXSMBG18CAE3
  • Descriere
    TVS DIODE 18V 29.2V DO215AA
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    18V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    29.2V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    20V
  • Tip
    Zener
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    SMBG (DO-215AA)
  • Serie
    Military, MIL-PRF-19500
  • Protecția liniei electrice
    No
  • Power - vârf de vârf
    600W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    DO-215AA, SMB Gull Wing
  • Alte nume
    1086-13862-MIL
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    20.5A