Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > MXSMBG43CAE3
Cerere de cotație
românesc
1983036MXSMBG43CAE3 ImagineMicrosemi
MXSMBG43CAE3
  • Număr parc
    MXSMBG43CAE3
  • Descriere
    TVS DIODE 43V 69.4V DO215AA
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    43V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    69.4V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    47.8V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    SMBG (DO-215AA)
  • Power - vârf de vârf
    600W
  • Pachet / Caz
    DO-215AA, SMB Gull Wing
  • Alte nume
    1086-13912-MIL
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    8.6A