Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > MXSMBJ75CAE3
Cerere de cotație
românesc
3898011MXSMBJ75CAE3 ImagineMicrosemi
MXSMBJ75CAE3
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
100+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MXSMBJ75CAE3
  • Descriere
    TVS DIODE 75V 121V DO214AA
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    75V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    121V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    83.3V
  • Tip
    Zener
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    SMBJ (DO-214AA)
  • Serie
    Military, MIL-PRF-19500
  • Protecția liniei electrice
    No
  • Power - vârf de vârf
    600W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    DO-214AA, SMB
  • Alte nume
    1086-14162-MIL
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    4.9A