Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > MXSMLG70CAE3
Cerere de cotație
românesc
118082
MXSMLG70CAE3
  • Număr parc
    MXSMLG70CAE3
  • Descriere
    TVS DIODE 70V 113V DO215AB
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    70V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    113V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    77.8V
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    SMLG (DO-215AB)
  • Power - vârf de vârf
    3000W (3kW)
  • Pachet / Caz
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Alte nume
    1086-14910-MIL
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    26.6A