Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > SMBJ26CE3/TR13
Cerere de cotație
românesc
3899316SMBJ26CE3/TR13 ImagineMicrosemi Corporation
SMBJ26CE3/TR13
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    SMBJ26CE3/TR13
  • Descriere
    TVS DIODE 26VWM 46.6VC SMBJ
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    28.9V
  • Tensiune - Breakover
    1
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    26V
  • Tensiune - Defalcare
    SMBJ (DO-214AA)
  • Tip
    Zener
  • Serie
  • Starea RoHS
    Tape & Reel (TR)
  • Ripple Current - Frecvență scăzută
    General Purpose
  • Protecția liniei electrice
    600W
  • Power - vârf de vârf
    12.4A
  • Polarizare
    DO-214AA, SMB
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Codul producătorului
    SMBJ26CE3/TR13
  • Descriere
    TVS DIODE 26VWM 46.6VC SMBJ
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    46.6V