Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Dioduri > UPT10R/TR13
Cerere de cotație
românesc
1530590UPT10R/TR13 ImagineMicrosemi
UPT10R/TR13
  • Număr parc
    UPT10R/TR13
  • Descriere
    TVS DIODE 10V 18V POWERMITE 1
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Standare inversă (tip)
    10V
  • Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp
    18V
  • Tensiune - Defalcare (Min)
    11V
  • Canale unidirecționale
    1
  • Tip
    Zener
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Powermite 1 (DO216-AA)
  • Serie
  • Protecția liniei electrice
    No
  • Power - vârf de vârf
    1000W (1kW)
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    DO-216AA
  • Temperatura de Operare
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs)
    8.33A