Acasă > Produse > Surse de alimentare - Mount Board > Convertoare DC DC > MPDTY024S
Cerere de cotație
românesc
1970306MPDTY024S ImagineMurata Power Solutions
MPDTY024S
  • Număr parc
    MPDTY024S
  • Descriere
    DC DC CONVERTER 1.8V 10W
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
  • Tensiune - Ieșire 1
    1.8V
  • Tensiune - Intrare (Min)
    4.5V
  • Tensiune - Intrare (Max)
    5.5V
  • Tip
    Non-Isolated PoL Module
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.30" L x 0.23" W x 0.94" H (33.0mm x 5.8mm x 24.0mm)
  • Serie
    MPDTY
  • Putere (Wați)
    10W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    12-SIP Module
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    2 (1 Year)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    UVLO
  • Eficienţă
    93%
  • descriere detaliata
    Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 6A 4.5V - 5.5V Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    6A