Acasă > Produse > Ventilatoare, Management termic > DC Fani > FAL3F12LL
Cerere de cotație
românesc
5065184FAL3F12LL ImagineNMB Technologies Corp.
FAL3F12LL
  • Număr parc
    FAL3F12LL
  • Descriere
    FAN BLOWER 50X20MM 12VDC WIRE
  • Modelul ECAD
  • Lăţime
    20.00mm
  • Greutate
    0.088 lb (39.92g)
  • Intervalul de tensiune
    7 ~ 13.8VDC
  • Tensiune - evaluat
    12VDC
  • terminare
    2 Wire Leads
  • Presiune statica
    0.319 in H2O (79.5 Pa)
  • Dimensiune / Dimensiune
    Square/Rounded - 50mm L x 50mm H
  • Serie
    FAL-3F
  • RPM
    4400 RPM
  • Putere (Wați)
    1.33W
  • Alte nume
    FAL-3F12LL
    P9774
  • Temperatura de Operare
    14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
  • Zgomot
    28.5 dB
  • Material - cadru
  • Material - Lama
  • Durată de viață @ Temp.
    20000 Hrs @ 25°C
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Caracteristici
  • Tip de ventilator
    Blower
  • Ratingul curent
    0.111A