Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de tantal > F950J157MBAAQ2
Cerere de cotație
românesc
5820318F950J157MBAAQ2 ImagineNichicon
F950J157MBAAQ2
  • Număr parc
    F950J157MBAAQ2
  • Descriere
    CAP TANT 150UF 6.3V 20% 1210
  • Modelul ECAD
  • Tensiunea nominală - AC
  • Tensiune - evaluat
    6.3V
  • Tip
    Conformal Coated
  • Toleranţă
    150µF
  • Suprafața de montare a terenului
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    B
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
  • Serie
    F95, Frameless™
  • Starea RoHS
    Tape & Reel (TR)
  • Polarizare
    1411 (3528 Metric)
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Codul producătorului
    F950J157MBAAQ2
  • Durată de viață @ Temp.
    400 mOhm
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Caracteristici
    General Purpose
  • Descriere extinsă
    150µF ±20% Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 400 mOhm
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    ±20%
  • Descriere
    CAP TANT 150UF 6.3V 20% 1210