Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de tantal > F951C226MSAAQ2
Cerere de cotație
românesc
5894669F951C226MSAAQ2 ImagineNichicon
F951C226MSAAQ2
  • Număr parc
    F951C226MSAAQ2
  • Descriere
    CAP TANT 22UF 16V 20% 1206
  • Modelul ECAD
  • Tensiunea nominală - AC
  • Tensiune - evaluat
    16V
  • Tip
    Conformal Coated
  • Toleranţă
    22µF
  • Suprafața de montare a terenului
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    S
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Serie
    F95, Frameless™
  • Starea RoHS
    Tape & Reel (TR)
  • Polarizare
    1206 (3216 Metric)
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Codul producătorului
    F951C226MSAAQ2
  • Durată de viață @ Temp.
    2 Ohm
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.047" (1.20mm)
  • Caracteristici
    General Purpose
  • Descriere extinsă
    22µF ±20% Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 2 Ohm
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    ±20%
  • Descriere
    CAP TANT 22UF 16V 20% 1206