Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > LGU2F221MELZ
Cerere de cotație
românesc
6178050LGU2F221MELZ ImagineNichicon
LGU2F221MELZ
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    LGU2F221MELZ
  • Descriere
    CAP ALUM 220UF 20% 315V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    315V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Serie
    LGU
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.04A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.4872A @ 50kHz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In
  • Alte nume
    LGU2F221MELZ-ND
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    31 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    220µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    220µF