Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > LGY2C152MELC
Cerere de cotație
românesc
3318697LGY2C152MELC ImagineNichicon
LGY2C152MELC
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
200+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    LGY2C152MELC
  • Descriere
    CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    1500µF
  • Suprafața de montare a terenului
    0.394" (10.00mm)
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Serie
    LGY
  • Starea RoHS
    Bulk
  • Ripple Current - Frecvență scăzută
    General Purpose
  • Ripplu curent
    Polar
  • Polarizare
    Radial, Can - Snap-In
  • Pitch - Conector
    160V
  • Pachet / Caz
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Numărul de condensatori
    2.5A @ 120Hz
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Codul producătorului
    LGY2C152MELC
  • Durată de viață @ Temp.
  • Impedanta
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • Descriere extinsă
    1500µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    ±20%
  • Descriere
    CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
  • Aplicații
    7000 Hrs @ 105°C