Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > LKS1H332MESA
Cerere de cotație
românesc
LKS1H332MESA
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
250+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    LKS1H332MESA
  • Descriere
    CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    50V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Serie
    LKS
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.15A @ 120Hz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    31 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    1000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.984" (25.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    3300µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    3300µF