Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > LKSH2472MESC
Cerere de cotație
românesc
LKSH2472MESC
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
200+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    LKSH2472MESC
  • Descriere
    CAP ALUM 4700UF 20% 71V SNAP IN
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    71V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Serie
    LKS
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.4A @ 120Hz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Producător Standard Timp de plumb
    31 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    1000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    4700µF 71V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    4700µF