Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > LLS2C821MELB
Cerere de cotație
românesc
2184044LLS2C821MELB ImagineNichicon
LLS2C821MELB
In stoc
200+
  • Număr parc
    LLS2C821MELB
  • Descriere
    CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    160V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Serie
    LLS
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.64A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.96A @ 50kHz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    31 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.984" (25.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    820µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    820µF