Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > LLS2W181MELZ
Cerere de cotație
românesc
206414LLS2W181MELZ ImagineNichicon
LLS2W181MELZ
In stoc
1+
  • Număr parc
    LLS2W181MELZ
  • Descriere
    CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    180µF
  • Suprafața de montare a terenului
    0.394" (10.00mm)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Serie
    LLS
  • Starea RoHS
    Bulk
  • Ripple Current - Frecvență scăzută
    General Purpose
  • Ripplu curent
    Radial, Can - Snap-In
  • Pitch - Conector
    450V
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 85°C
  • Numărul de condensatori
    1.32A @ 120Hz
  • Producător Standard Timp de plumb
    23 Weeks
  • Codul producătorului
    LLS2W181MELZ
  • Durată de viață @ Temp.
  • Impedanta
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.772" (45.00mm)
  • Descriere extinsă
    180µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    ±20%
  • Descriere
    CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
  • Aplicații
    3000 Hrs @ 85°C